Соломійка та Марко вийшли разом з книжкової виставки й пішли в протилежних напрямках, кожен до

свого дому. Через 7 хв відстань між ними була 798 м. Марко йшов зі швидкістю 64м/хв. З якою швидкістю йшла додому Соломійка? ПЖ ПОМОГИТЕ СЕГОДНЯ УСТАЛА МОЗГ КИПИТ УЖЕЕЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Ответ:

50 м\хв.

Пошаговое объяснение:

7*64=448 (м) пройшов Марко

798-448=350 (м) пройшла Соломійка

350:7=50 (м\хв) швидкість Соломійки