Амперметр увімкнений в коло показує 1,2 А.Визначити опір лампи якщо напруга на ній 48 В


Ответы на вопрос

Отвечает Погадаева Софья.

Ответ:

Объяснение:

R=U/I=48/1,2=40 Ом