на двох полицях разом було 50 книжок, якщо з першої полиці перекласти на другу 2 книжки то на обох

порівну скільки книжок було на першій полиці спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Данил.

Ответ:

на першій полиці було 27

27-2=25

50÷2=25

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:

Нехай на першій полиці х книжок, тоді на другій х-4 (після того як з першої полиці забрали дві книжки і поставили на другу полицю на них(на полицях) стало порівну книжок). За умовою всього було 50 книжок.

Маємо рівняння:

х+х-4=50

2х-4=50

=50+4

=54

х=27

Отже, спочатку на першій полиці було 27 книг, а на другій - 27-4=23 книги.

Відповідь: спочатку на першій полиці було 27 книг.

Познач будь ласка мою відповідь найкращою =)