НА ПЕРШІЙ ПОЛИЦІ КНИЖОК У 3 РАЗИ БІЛЬШЕ,НІЖ НА ДРУГІЙ.ЯКЩО З ПЕРШОЇ ПОЛИЦІ ПЕРЕКЛАСТИ НА ДРУГУ,24

КНИЖКИ,ТО НА ОБОХ ПОЛИЦЯХ КНИЖОК СТАНЕ ПОРІВНУ.СКІЛЬКИ КНИЖОК БУЛО НА КОЖНІЙ ПОЛИЦІ СПОЧАТКУ? ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!

Ответы на вопрос

Отвечает Кобяков Павел.

Ответ:

нехай на 2 полиці було х книг, а на 1-ій 3х

(х+24) стало на 2

(х-24) стало на 1

Маємо рівняння:

х+24=х-24

х+х=-24-24

2х=-48

х=48:2

х=24

Отже на 2 полиці було 24, а на 1 (3•24)=72