На першій полиці книжок утричі більше ніж на другій.якщо з першої полиці перекласти 30 книжок на

другу, то на обох полицях книжок стане порівну. скільки книжок було на кожній полиці спочатку? розв'язок будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Толстикова Настя.

Ответ:

3х-30=х+30

3х-х=30+30

2х=60

х=60:2

х=30 - на 2 полиці

2) 30*3=90 - на 1 полиці

Пошаговое объяснение: