Радіус кола дорівнює 8 см. Знайдіть сторону вписаного в це коло правильного n-кутника, якщо: а)n=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ільяс Аділь.

Пошаговое объяснение:

r  =  \frac{ \sqrt{3} }{6}  \times a  \\  \ \\ a = r \div  \frac{ \sqrt{3} }{6}  = r =  \frac{6}{ \sqrt{3} }  = 8 \sqrt{3}  \times  \frac{6}{ \sqrt{3} }  = 6 \times 8 = 48