1) Накресли коло, діаметр якого дорівнює 7 см. 2) Обчисли площу круга, діаметр якого дорівнює 10

см. Поможііііть пжжжжжпжпжпжжпжпжпжпжпжпжпж​

Ответы на вопрос

Отвечает Криошина Полина.

а)d=2R, радіус кола буде R=7/2=3,5см

б) s=ПR^2; R=d/2

R=10/2=5см

Sкола=П*5^2=25Псм^2