Допоможіть 1. 2. 3. 1. Накресли коло діаметром 6см. Побудуй радіус, діаметр та хорду цього кола

2. Визнач довжину кола, діаметр якого дорівнює: а) 9см; б)2/3 м ( дві третіх) 3. Обчисли площу круга, радіус якого дорівнює: а) 7 дм; б) 3/5 м (три п‘ятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Алуева Маргарита.

а)(фото)

б)а)

D = 9 см

π = 3,14

С = ? см

С = π * D

C = 3,14 * 9 = 28,26 см

Ответ: 28,26 см

б)

D = 2/3 см

π = 3,14

С = ? см

С = π * D

C = 3,14 * 2/3 = 3. 14/100 * 2/3 = 314/100 * 2/3 = 314/50 * 1/3 = 314/150 = 2. 14/150 =

2. 7/75 см или 2,09 см

Ответ: 2. 7/75 см

(это я скопировала так что не бейте тапком)

3)( я ещё не решила)


Отвечает Тетюев Матвей.

Ответ: типо єтого

Пошаговое объяснение: