Першого дня Оля прочитала 200 сторінок, що становить 4/5 усієї книжки. Скільки сторінок їй

залишилося прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Кристина.

Ответ:

200/4=50

50х5=250

250-200=50

Пошаговое объяснение:

Отвечает Заровная Элеонора.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

200:4=50=1/5 50*5=250 250-200=50(стр)-осталось прочитать