Юля першогодня прочитала 24 сторінки, що становить 3/8 усієї кількості сторінок книжки. Другого дня

Юля прочитала на 9 сторінок менше, ніж першого. Скільки сторінок книжок залишилося прочитати Юлі?

Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Анастасия.
1)   24*8:3=64(стр.) - вся книга
2)   24-9=15(стр.) -прочитала во второй день
3)   64-(24+15)=25(стр.)-осталось