Юля першого дня прочитала 24 сторінки,що становить 3/8 усієї кількості сторінок книжки.Другого дня

Юля на 9 сторінок менше ніж першого.Скільки сторінок книжки залишилося проситати Юлі

Ответы на вопрос

Отвечает Багышова Валерия.
24/3=8
8*8=64
24-9=15
15+24=39
64-39=25
Ответ:25