Як розв'язати задачу у межах акції ціну телевізору, який коштував 10000грн, зменшили на 1/5.

Скільки став коштувати телевізор? на скільки гривень зменшилася ціна? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Ира.

Ответ: 8000грн

на 2000грн зменшили ціну.

Пошаговое объяснение:

10000/5=2000

10000 - 2000= 8000

Отвечает Шуленин Александр.
8000 грн,10000:5=2000,10000-2000=8000