1)Відразіть у відсотках зміну величини: а) від 1метра до 1 метра 80сантимтрів б) від 2,5 кілограмів

до 2 кілограмів в) від 4 центнерів до 800 кілограмів г) від 25 гривень до 24 гривень. 2)Ціну на товар, що коштував 150 гривень, спочатку підвищили на 20 гривень, а потім нову ціну знизили на 20%. Знайдіть ціну товару після двох переоцінок. Срочно помогите ставлю 5 звёзд и спасибо ставлю только правильно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Сараев Владимир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1 м - 100%

   1,8 м - х

х= 1,8*100%:1

х= 180%

180%-100%= 80% збільшиласьь на 80%

б) 2,5 кг- 100%

     2 кг  -х

х=2*100%:2,5

х= 80%

100%- 80%= 20% величина зменьшилась на 20%

в) 4 ц= 400 кг

   400 кг - 100%

   800 кг-  х

    х=800*100%:400

    х= 200%

  200%-100%= 100% величина збільшилася на 100%

г) 25 грн - 100%

   24 грн  -х

    х= 24*100%:25

    х= 96 %

    100%-96%= 4% величина зменьшилась   на 4 %

2) 150*20%:100%= 30 грн підвищена на 20%

   150+30= 180 грн нова ціна після підвищення

    180 *20%:100%= 36 грн знижена на 20%

     180- 36= 144 грн ціна товару після двох переоцінок.