Ціна товару знизилася на 12% і він став коштувати 1232грн. Скільки коштував товар до знижки? ...

грн. Скіьки вісотків становить нова ціна від старої? ... %. На скільки гривень зменшилась ціна товару? ... грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Ответ:

1379,84грн коштував товар без знижки, 1232грн із знижкою 12%, товар став дешевий на 147,84грн

Отвечает Фролик Сеня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

товар стоил 100%

 понизился на 12%, значит,100-12=88%

составим пропорцию  100%  - х,   88%  -1232,

x=1232*100/88 =1400 (грн)- столько стоил товар до уценки,

новая цена 1232 (грн)

1400-1232=168 (грн)-разница между новой и старой ценой