Ціну на телевізор було спочатку знижено на 5%,потім ще на 2%, після чого він став коштувати 1400

грн. Скільки гривень коштував телевізор спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.
1) 1400+1400*0,02 = 1428 (грн.)
2) 1428+1428*0,05 = 1499,4 грн.
Відповідь 1499,4 грн коштував спочатку. 
Отвечает Александрова Виктория.
2520.
1400*0.2=280
1400+280=1680
1680*0.5=840
1680+840=2520