ціну на телевізор зменшили на 10%, після чого він коштував 2520грн. Скільки коштував телевізор до

зниження ціни​

Ответы на вопрос

Отвечает Аслахов Урал.

Відповідь:2800грн

Покрокове пояснення:

2520-90%

Х-10%

Х=2520*10:90=280

280+2520=2800грн