44: 435) Книжка має 180 сторінок і складається з трьох роз- ділів. Перший розділ займає 5 усієї

книжки, а дру. 18 гий Скільки сторінок займає третій розділ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кашпир Илья.

Ответ:

134

Пошаговое объяснение:

1) 180 * 1/5 = 180/5 = 36 (стр) - первый раздел

2) 180 * 1/18 = 180/18 = 10 (стр) - второй раздел

3) 180 - ( 36 + 10) = 180 - 46 = 134 (стр) - третий раздел

Ответ: 134 страницы