Роман складається із трьох розділів і у книжці займає 565 сторінок.Кількість сторінок другого

розділу становлять 72% кількості сторінок першого розділу,а кількість сторінок третього розділу становить 3 четвертих кількості сторінок другого.Укажи,скільки сторінок займає третій розділ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вячеслав.

Ответ:

135 страниц занимает третий раздел

Пошаговое объяснение:

Пусть х - кол-во страниц 1-го раздела, тогда 0,72х - кол-во страниц 2-го раздела и 3/4*0,72х - кол-во страниц 3-го раздела
\displaystyle x+0,72x+\frac{3}{4}*0,72x =565;\\ 1,72x+0,54x=565;\\2,26x = 565|:2,26;\\x = 250(стр) - кол-во страниц 1-го раздела
0,72*250 = 180(стр) - кол-во страниц 2-го раздела
3/4*180 = 135(стр) - кол-во страниц 3-го раздела
либо
565-(250+180) = 135(стр) - кол-во страниц 3-го раздела