Установіть відповідність між виразом (1-4) та його значенням (А-Д) 1.Брат на 5років доросліший

сестри,а сума їх років дорівнює 23.Скількі років сестрі? 2.У сестри на 20грн.більше ,ніж у брата , а разом у них 100грн.Скількі грошей у брата? 3.Сьогодні Василько прочитав на 6 сторінок більше ,ніж учора,а за два ці дні він прочитав 56сторінок.Скільки сторінок він прочитав учора? 4.Одно числа у 6разів більше другого,а їх різниця дорівнює 120.Знайдіть менше число.СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Normatov Yahyo.

Ответ:

1. 9

2. 40

3. 25

4. 24

Пошаговое объяснение:

1. х+х+5=23

х=9

2. х+20+х=100

х=40

3. х+6+х=56

х=25

4. 6х-х=120

х=24