Сьогодні Василько прочитав на 6 сторінок більше,ніж учора,а за два ці дні він прочитав 56

сторінок.Скільки сторінок він прочитав учора?

Ответы на вопрос

Отвечает Болат Бейбарыс.

Відповідь:

25 сторінок

Покрокове пояснення:

Нехай вчора він прочитав х сторінок, тоді сьогодні х+6.

х+х+6=56

2х=56-6

2х=50

х=50/2

х=25.