Василько вирішив відпочити і прочитав цікаву книгу у якій 360 сторінок.Друго дня він прочитав на 30

більше ніж першого,а третього на 30 сторінок більше,ніж другого.Скільки сторінок читав Василько кожного з трьох днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кобзев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть х - первый день, х+30 второй, х+30+30 третий, тогда:

х+х+30+х+60=360

3х+90=360

3х=270

х=90

Первый день - 90

Второй день - 90+30 =120

Третий день - 90+60=150