Роберт прочитав книгу на 280 сторінок за 10 днів, тобто Він читав 28 сторінок на день. Скільки днів

він би читав книгу, якби читав по 12 сторінок на день?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Дмитрий.

Ответ:

23 1/3 дня

Пошаговое объяснение:

28 сторінок ------ 10 днів

12 сторінок -----  х днів

х=28*10:12=23 1/3

Отвечает Добрынская Настя.

Відповідь:

24 дня.

Покрокове пояснення:

Книгу у 280 сторінок буде прочитано за 24 дня, якщо читати по 12 сторінок за день.

280 / 12 = 23 1/3 дня, це означає, що від початку читання до кінця пройде не повних 24 дня ( в останній день процес читання закінчиться раніше ніж у попередні дні ).