Задача. Іван читав книжку, у якій 440 сторінок чотири дні. Першого дня він прочитав 3/11 цієї

книжки, другого-62,5% остачі, а третього і четвертого дня-решту, причому за третій день він прочитав у три рази більше, ніж за четвертий. Скільки сторінок Іван читав кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Дария.

Ответ:

120 стор., 200 стор., 90 стор., 30 стор.

Пошаговое объяснение:

1) 440:11*3=120 стор. - прочитав першого дня,

2)440-120=320 стор. лишилося прочитати,

3) 320* 0,625=200 стор. - прочитав другого дня,

4) 320-200= 120 стор . разом у 3 та 4 дні,

5)х+3х=120

 4х=120

   х=120:4

   х=30 стор. прочитав за четвертий день,

6)3*30=90 стор. прочитав за третій день.