Знайдіть значення виразу 4(5х-3у)-6(3х-у) якщо х-3у = 2,1 Прошу допоможіть дуже потрібно срочно

Даю 30 балів за розв'язок

Ответы на вопрос

Отвечает Кропачева Юля.

Ответ:

4,2

Пошаговое объяснение:

4(5х-3у)-6(3х-у)=20х-12у-18х+6у=2х-6у

2х-6у=2(х-3у)

х-3у=2,1

2(2,1)=4,2