Розв'язати задачу: Знайти чотири числа, які пропорційні числам 2, 4,5 і 6, якщо різниця між сумою

двох останніх і сумою двох перших чисел дорівнюе 4,8.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Дарья.

Пошаговое объяснение:

Нехай дані числа 2х, 4х, 5х, 6х, тоді за умовою

(5х+6х)-(2х+4х)=4,8

11х-6х=4,8

5х=4,8

х=0,96

2х=0,96*2=1,92 (1 число)

4х=0,96*4=3,84 (2 число)

5х=0,96*5=4,8 (3 число)

6х=0,96*6=5,76 (4 число)