У ящику було у 3 рази більше помідор, ніж залишилося в магазині. Після того як помідори висипали у

контейнер для продажу в магазині, їх кількість досягла 120 кг. Скільки помідор містилося у ящику та яка їх кількість була у магазині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.

Позначимо кількість помідорів, яка була спочатку у магазині, через "х" кількість помідорів у ящику у 3 рази більше, тобто "3х".

Після висипки помідорів у контейнер для продажу в магазині, їх загальна кількість стала дорівнювати 120 кг. Тобто, ми можемо записати рівняння:

х + 3х = 120

Об'єднуючи подібні доданки:

4х = 120

Далі розділимо обидві сторони на 4, щоб знайти значення "х":

4х / 4 = 120 / 4

х = 30

Тепер ми знаємо, що спочатку в магазині було 30 кг помідорів. А кількість помідорів у ящику дорівнює 3х, тобто:

3х = 3 * 30 = 90 кг

Отже, у ящику було 90 кг помідорів.