У першому ящику було в 3 рази більше суниць, ніж у другому. Після того як з першого ящика взяли 2

кг суниць, а з другого взяли 3,5 кг, у першому ящику залишилося суницьу 4 рази більше, ніж у другому. Скільки кілограмів суниць було в першому ящику спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.

Пошаговое объяснение:

1 ящик = 3х кг земляники было сначала

2 ящик = х кг земляники было сначала

3х - 2 = 4(х - 3,5)

3х - 2 = 4х - 14

3х - 4х = -14 + 2

-х = -12

х = 12

1 ящик = (3х) = 3 * 12 = 36 кг земляники было сначала

2 ящик = (х) = 12 кг земляники было сначала