Виконати віднімання :1.7/10-3/8=2.3цілих 5/12-1 цілу 3/4=Срочно нужно ришение ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфетдинов Дамир.

Пошаговое объяснение:

 \frac{7}{10}  -  \frac{3}{8}  =  \frac{13}{40}

3 \frac{5}{12}  - 1 \frac{3}{4}  =  \frac{5}{3}