1. Виконати множення 5,521 * 100 A) 55,21 Б) 5521 В) 0,5521 Г) 552,1 2. Виконати ділення 36,23 :

10 A) 3,623 Б) 0,3623 В) 362,3 Г) 3623 3. Виконати множення 789,56 * 0,01 А) 7,8956 Б) 78,956 В) 78956 Г) 0,78956 4. (0,5 б) Виконати ділення 43,956 : 0,1А) 43956 Б) 0,43956 В) 4395,6 Г) 439,56​Дії в стовпчик мають бути поряд із завданням

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Степан.

Пошаговое объяснение:

1) 5,521 * 100 = 552,1 (Г)

2) 36,23 : 10 = 3,623 (А)

3) 789,56 * 0,01 = 7,8956 (А)

4) 43,956 : 0,1 = 439,56 (Г)


Отвечает Кадыр Улжан.

Ответ:

Ось так,але я дуже спішила тому багато помарок.але помилок в рішенні немає,я перевірила