Одне число на 18 менше за інше та становить 0.2 від нього.Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Елена.

Ответ:

Позначимо одне з чисел як "х". Інше число буде "х + 18". За умовою, "х" становить 0.2 від числа "х + 18". Це можна записати так:

x = 0.2(x + 18)

Тепер розв'яжемо це рівняння:

x = 0.2x + 3.6

Тепер віднімемо 0.2x з обох боків:

0.8x = 3.6

Тепер поділимо обидва боки на 0.8, щоб знайти значення "х":

x = 3.6 / 0.8

x = 4.5

Отже, перше число - 4.5, а друге число - 4.5 + 18 = 22.5.

Отвечает Цветочная Фея.

Ответ:

смотри 0.2+12

67}%7

не блогодори)))