У першому бідоні в 2 рази меньше молоко ніж у другому. Після того як до першого бідона долили 12

літрів молока а з другого взляли 6 літрів молока. Стало порівно.Скілььки літ рів молока було в кожному бідоні початку

Ответы на вопрос

Отвечает Карабаева Анастасия.

Пошаговое объяснение:

2х-6=х+12

2х-х=12+6

х=18л-в 1 бидоне

18×2=36 л-во 2 бидоне

проверка:

18×2-6=18+12

30=30