Помогите У першому бідоні було в 5 разів більше молока чим у другому. Після того як з першого

бідона відлили 2 літра, а в другий долили 6 літрів в обох бідона стало порівно. Скільки літрів молока було в другому бідоні спочатку (даю 10 балов)

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Артур.

Ответ:

2 літри

Пошаговое объяснение:

1 бідон - 5х

2 бідон - х

5х - 2 = х + 6

5х - х = 6 + 2

4х = 8

х = 8 : 4

х = 2 (л) - у 2 бідоні

5 * 2 = 10 (л) - у 1 бідоні

Відповідь : В 2 бідоні спочатку було 2 літри