Помогите срочно. В першому бідоні було в 5 разів більше молока ніж у другому. Після того як с

першого відлиги 2 літра, а в другий долили 6л в обох бідоні молока стало порівну. Скільки літрів молока було у бідоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Махултаев Бека.

Ответ:В первом бидоне 10 литров

Во втором 2 литра

5x-2=x+6

5x-x=2+6

4x=8

x=2

5x=10

Пошаговое объяснение: