У першому бідоні було втричі більше молока ніж у другому після того як з першого бідона до другого

Перелили 3 л молока в нього залишилось вдвічі більше молока ніж стало в другому бідоні .Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Унжакова Маша.

Ответ:

у=9

х=27

Пошаговое объяснение:

В первом:х

Во втором:у

х=3у

х-3=2(у+3)

3у-3=2у+6

у=9

х=27