Помогите решить задачу пожалуйста :3 У другому бідоні було в 2 рази більше молока, ніж у пер

шому. Після того як з другого бідона перелили до першого 12 л молока, виявилось, що в другому бідоні залишилось 110 % від тієї кількості молока, що стала в першому.Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Житкеев Искандер.

Ответ:

110% = 1,1

х л  -  было в первом бидоне

2х  -  было во втором

1) 1,1 * (х + 12) = 2х - 12

    1,1х + 13,2 = 2х - 12

    1,1х - 2х = - 12 - 13,2

   - 0,9х = - 25,2

    х = - 25,2 : (- 0,9)

    х = 28 л - было в первом бидоне

2) 28 * 2 = 56 л - было во втором.

Пошаговое объяснение: