помогите пж! у другому бідної було в два рази більше ніж у першому. після цього як з другого бідона

перебили в перший 12л молока, виявилось, що в другому бідної залишилось 110% від тієї кількості молока, що стала в першому. скільки літрів молока було в кожному бідної спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрная Милана.

110% = 1,1

х л - было в первом бидоне

2х - было во втором

1) 1,1 * (х + 12) = 2х - 12

1,1х + 13,2 = 2х - 12

1,1х - 2х = - 12 - 13,2

- 0,9х = - 25,2

х = - 25,2 : (- 0,9)

х = 28 л - было в первом бидоне

2) 28 * 2 = 56 л - было во втором.