Знайди корені неповного квадратного рівняння: 2x^2−4x=0


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

(0; 2)

Пошаговое объяснение:

2x^2−4x=0

2х(х-2)=0

2х=0

х1=0

х-2=0

х2=2