275. У числi 347* замість зірочки вставте таку цифру, щоб отримане число ділилося: 1) на 9; 2) на

3; 3) на 5. срочно на завтра прашу​

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатюк Надя.

Ответ:

Для того, щоб отримане число ділилося на 9, сума його цифр також повинна ділитися на 9. Розглянемо суму цифр:

3 + 4 + 7 + * = 14 + *.

Тепер нам потрібно вибрати таку цифру, яка, додана до 14, ділиться на 9. Тобто, це 5:

14 + 5 = 19.

Відповідь: вставимо 5 замість *: 3475.

Щоб число ділилося на 3, сума його цифр також повинна ділитися на 3. Перевіримо суму цифр:

3 + 4 + 7 + * = 14 + *.

Тут також потрібно вибрати таку цифру, яка, додана до 14, ділиться на 3. Очевидно, це 2:

14 + 2 = 16.

Відповідь: вставимо 2 замість *: 3472.

Щоб число ділилося на 5, остання цифра повинна бути 0 або 5. Вибираємо 5:

3475.

Відповідь: отримані числа: 3475, 3472.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Тупицына Александра.

Пошаговое объяснение:

1) Число делится на 9, если сумма его цифр тоже делится на 9.

3470 => 3 + 4 + 7 + 0 = 14. Не делится на 9 значит и само число тоже не будет делится на 9

3474 => 3 + 4 + 7 + 4 = 18 Делится на 9, значит и само число тоже делится на 9

Ответ: 3474

2) Число делится на 3, если сумма его цифр тоже делится на 3

3471; 3474; 3477

3) Число делится на 5, если оно заканчивается на цифру 0 или на цифру 5

3470; 3475