Поставте замість зірочки таку цифру у запис: ' щоб отримане число ділилося 547*щоб отримане число

ділило a) на 2; б) на 3; в) на 2 i на 3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ардашев Данил.

Ответ:

а)4

б)5

в)2

Пошаговое объяснение:

а)5474/2=2737

5474/3=1824,67

б)5475/2=2737,5

5475/3=1825

в)5472/2=2736

5472/3=1824