Cf- висота трикутника acd, у якого ad=10см, а s д acd=80см^2. знайдіть довжину висоти ср.


Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Николай.

Ответ:

Для знаходження довжини висоти трикутника можна лише формулою:

h = (2 * S) / a,

де h - висота, S - площа трикутника, a - довжина відповідної сторони.

У нашому випадку ми шукаємо довжину висоти, пов'язаної зі стороною AC.

За умовою задачі, ми знаємо, що AD = 10 см і S(ACD) = 80 см^2.

Тому, обґрунтовуючи ці значення у формулі, отримуємо:

h = (2 * 80) / 10 = 16 см.

Отже, довжина висоти, пов'язаної зі стороною AC, дорівнює 16 см.

Пошаговое объяснение:

все влаштовує?