Автомобіль їхав зі швидкістю 20м/с. На дорозі встановлено знак обмеження швидкості до 60км/год.Чи

порушив водій правила дорожнього руху? з відповіддю плз​

Ответы на вопрос

Отвечает Ключников Егор.

Ответ:↓↓↓

Автомобіль їхав зі швидкістю 20 м/с, що відповідає приблизно 72 км/год. На дорозі встановлено знак обмеження швидкості до 60 км/год. Отже, швидкість автомобіля перевищує дозволену межу. Таким чином, водій порушив правила дорожнього руху, оскільки перевищив дозволену швидкість.

Надеюсь помогла

Отвечает Кот Наталия.

Відповідь:

так, водій порушив правила.

Покрокове пояснення:

1 км = 1000м; 1 м = 1/1000 км;

1 год = 3600с; 1 с = 1/3600 год.

1 м / с == 1 х (1/1000 км) / (1/3600 год) =
= 1 х (3600 км) / (1000 год) =

= 1 х (3600/1000) км / год =

= 1 х 3,6 км / год = 3,6 км / год

20 м/с = 20•3,6 = 72 км/год

72 км/год > 60 км/год, отже, водій порушив правила.