Твердий припой для паяльних робіт - сплав який містить 45% срібла 30% міді і 25% цинку.Скільки

міді,срібла і цинку слід взяти , щоб приготувати 9 тонн твердого припою ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гиззатуллина Дина.
Переведем тонны в кг
9т=9000кг
9000*0,45=4050 кг серебра=4т 50 кг
9000*0,3=2700 кг меди=2т 700кг=2т 7ц
9000*0,25=2250 кг цинка=2т250кг=2т2ц50кг
Проверка
4050+2700+2250=9000