М'який припой для паяльних робіт - сплав, який містить 40% міді, 2% сурми і 58% свинцю. Скільки

міді, сурми і свинцю потрібно ьдля виготовлення 7 т м'якого припою срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Савинова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7*0,4=2,8 т меди

7*0,02=0,14 т сурьмы

7*0,58=4,06 т свинца

Отвечает Барановський Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7=100%

0.07=1%

0.07×2=0.14(сурьма)

0.07×40=2.8(медь)

0.07×58=4.06(свинец)