СРОЧНО!! Для участі у спортивних змаганнях треба було поділити 32 дівчат і 24 хлопці на рівні за

числом учасників групи,які складаються тільки з дівчат і тільки з хлопців. 1)Яке найбільше число осіб може бути у групі? 2)Скільки буде при цьому груп?

Ответы на вопрос

Отвечает Nazarenko Maria.

Ответ:

1) 8

2) 7

Пошаговое объяснение:

1) Яке найбільше число осіб може бути у групі?

{\begin{array}{l}{\begin{array}{r|r}32&2 \\ 16&2 \\ 8&2 \\ 4&2 \\ 2&2 \\ 1&\; \\ \end{array}} \\ {\begin{array}{l}\phantom{8} \\ \end{array}} \\ \end{array}}\ \ \ \ {\begin{array}{l}{\begin{array}{r|l}24&2 \\ 12&2 \\ 6&2 \\ 3&3 \\ 1&\; \\ \end{array}} \\ {\begin{array}{l}\phantom{8} \\ \phantom{8} \\ \end{array}} \\ \end{array}}

НСД (32; 24) = 2³=8

2)

Скільки буде при цьому груп?

Скільки буде при цьому груп?

2 : 8 = 4 групи хлопців

24 : 8 = 3 групи дівчат

4+3=7 груп

або

(32+24):8=56:8=7 груп