Знайдіть значення виразу (2a ^ 2 + 1)/(a - 4) якщо a = - 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Ешелькина Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Підставимо a = -6 в вираз (2a^2 + 1)/(a - 4):

(2(-6)^2 + 1)/(-6 - 4) = (2(36) + 1)/(-10) = (72 + 1)/(-10) = 73/(-10) = -7.3