1. Обчисліть відносні молекулярні (формульні) маси таких речовин: хлор Cl2, сульфатна кислота

Н2SО4, сахароза С2Н220, гідроген пероксид (перекис водню) H2O2, кальцій сульфат (гіпс) CaSO4, крейда СаСО3, ма- лахіт (CuOH),CO .​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Даша.

Відповідь:

Mr(CI2)=35,5*2=71

Mr(H2SO4)=1*2+32+4*16=98

Mr(C12H22O11)==12*12+1*22*16*11=342

Mr(H2O2)=1*2+16*2=34

Mr(CaSO4)=40+32+4*16=136

Mr(CaCO3)=40+12+3*16=100

Mr(CuOH)2CO3)=(64+1+16)*2+12+3*16=222

Пояснення: