Обчисліть відносні молекулярні маси хлор Cl2 сульфатна кислота Н2SO4 сахароза C12H22O11 гіпс CaSO4

гідроген переоксид H2O2 крейда CaCO3 малахіт (CuOH)CO3

Ответы на вопрос

Отвечает Липницкая Анастасия.

хлор Cl₂  Mr(CI₂)=35,5x2=71

сульфатна кислота Н₂SO₄ Mr(Н₂SO₄ )=1x2+32+16x4=98

сахароза C₁₂H₂₂O₁₁   Mr(C₁₂H₂₂O₁₁)=12x11+1x22+16x11=330

гіпс CaSO₄    Mr(CaSO₄ )=40+32+16x4=136

гідроген переоксид H₂O₂  Mr(H₂O₂ )=1x2+16x2=34

крейда CaCO₃    Mr(CaCO₃ )=40+12+16x3=100

малахіт (CuOH)CO₃  Mr(CuOH)CO₃)=64+16+1+12+16x3=141