Обчислити cos 1125°+sin420°=


Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

cos 1125° + sin 420° = \bf  \dfrac{ \sqrt{2 } +  \sqrt{3}  }{2}

Пошаговое объяснение:

Для обчислення cos 1125°+sin420° подамо задані аргументи так, щоб можна було використати формули зведення :

\boxed {\cos(360^\circ  +  \alpha ) = cos   \alpha   \:  \:  \:  \:  \:  \: sin(360^\circ +  \alpha ) = sin \alpha }

Отже:

cos 1125° + sin420° = cos (3•360° + 45°) + sin (360° + 60°) = cos 45° + sin 60° =

 =   \dfrac{  \sqrt{2}  }{2}  +  \dfrac{ \sqrt{3} }{2}  = \bf  \dfrac{ \sqrt{2} +  \sqrt{3}  }{2}

#SPJ1