Седеднє арифметичне чисел 15,2: і 14,7 і x дорівнює 15. Знайди х Буду дуже вдячний!


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

15.1

Пошаговое объяснение:

15.2+14.7+х:3=15

29.9+х= 15*3

х= 45-29.9

х= 15.1