Вкладник взяв з банку 1/4 всього внеску, потім 4/9 решти і ще 6400 гривень. Після цього в нього

залишилося 15% від внеску. Яка була початкова величина внеску.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Лера.

х*(1-1/4)*(1-4/9)-6400=0,15х

х*3/4*5/9-6400=0,15х

х*15/36-6400=0,15х

5/12х-3/20х=6400

25/60х-9/60х=6400

16/60х=6400

16х=6400*60

16х=384000

х=384000/16

х=24000